Zakres obowiązków:

Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowej
Nadzór i usprawnienia procesu adaptacji nowozatrudnionych Pracowników
Koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych
Wsparcie w zakresie komunikacji wewnętrznej
Organizacja szkoleń i imprez kulturalno-integracyjnych
Sporządzanie analiz, raportów i przygotowanie prezentacji
Proponowanie rozwiązań z zakresie usprawniania procesów kadrowych i bardzo dobra organizacja na stanowisku pracy
Współpraca z kadrą kierowniczą

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (mile widziane: student/ka kierunku ZZL lub kierunków pokrewnych)
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i zasad prowadzenia dokumentacji personalnej
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel oraz MS Word i Power Point)
Dobra organizacja pracy i dokładność
Bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Współpracę na podstawie umowy o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i prężnie rozwijającej się Firmie
Miłą atmosferę pracy w zgranym i ambitnym zespole

Kontakt: martyna.musiol@partnerpraca.pl 538 446 813